انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده . حامی
جستجو کردن

همایش بزرگداشت روز بین المللی داوطلب، روز سه شنبه ۱۳ آذرماه در سالن همایش های رازی تهران برگزار شد. در این نشست از داوطلبان تشکل های داوطلب محور انجمن حامی؛ حمایت از زنان و کودکان پناهنده نیز تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
این همایش که با شعار تلاش داوطلبان در تاب آوری جامعه برگزار شد، تاکید به ترویج هرچه بیشتر فعالیت های داوطلبانه در سازمان های مردم نهاد داشت و بدین منظور پیکسل هایی با شعار «من داوطلب هستم» به مهمانان مراسم اهدا شد.
در این همایش پس از قرائت قرآن، گروه سرود انجمن اوتیسم به اجرای سرود ای ایران پرداختند و در ادامه ضمن خیرمقدم مسوولان اجرایی همایش به حضار، از سخنرانانی همچون حجت الاسلام و المسلمین کمیل نظافتی و سرکار خانم دکتر معصومه ابتکار دعوت شد تا پیرامون فعالیت های داوطلبانه به ایراد سخنرانی بپردازند.
در بخش پایانی این مراسم از داوطلبین فعال تشکل های مختلفی همچون انجمن احیای ارزشها، جمعیت امام علی، جمعیت نجات ایران، داوطلبان جمعیت جوانان هلال احمر، انجمن حامی و… دعوت شد تا برای دریافت لوح و تقدیرنامه حضور یابند.

داوطلبان انجمن حامی
آقای عابدین مهدوی، داوطلب انجمن حامی نیز به عنوان نماینده انجمن حامی در فهرست داوطلبان فعال مورد تقدیر واقع شدند. ایشان که از عکاسان داوطلب انجمن حامی بوده و هستند، در زمینه مستندسازی،ثبت تصاویر و برگزاری نمایشگاههای عکاسی از سالهای گذشته حامی را همراهی کردند.

انجمن حامی، روز داوطلب را به ایشان و سایر داوطلبان عزیز و مشتاق تبریک می‌گوید. امید است بتوانیم روز به روز شاهد افزایش کنشگری اجتماعی داوطلبانه در زمینه‌ی زنان و کودکان مهاجر و پناهنده باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید