انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده . حامی
جستجو کردن

چشمانشان از شیطنتی که به سختی کنترلش کرده‌اند برق می‌زند. آماده‌اند که سریعتر عکس گرفته شوند تا اختیار از دست دهند و بپرند وسط سالن. چهره‌های کودکانه‌اشان زیباست و با آن لباس‌های فیروزه‌ای و یقه‌های زرد زیباتر هم شده‌اند. امروز روز کودک و این هفته، هفته‌ی کودک است. البته بهانه‌ای است برای یادآوری ارزش و اهمیت وجودشان به بزرگترها، وگرنه هر روزِ زندگی برای کودک است. انسان‌های کوچکی که بیشتر از بزرگترها قدر زندگی و زنده بودن را می‌دانند و ثانیه به ثانیه را زندگی می‌کنند.

پیوسته در تکاپو و مشغول کاری بودن، شاد بودن، امید داشتن و در لحظه زندگی کردن از ویژگی‌های مشترک کودکان است. مگر اینکه هوای ناخوش زندگیِ روزمره و معاششان روی این ویژگی‌های با ارزششان گرد و غبار نشانده باشد.

در حامی سمنان هم حال بچه‌ها خوب است. کیفشان کوک و لبشان خندان. به مناسبت روز کودک برایشان جشنی برپا شد. مرکز بهداشت شهرستان هم در برگزاری این جشن همکاری کرده بود. میان وعده‌های سالم برای بچه‌ها تدارک دیده شده بود همراه با جایزه هایی هیجان انگیز. در اثنای این برنامه مسئولین مرکز با خانم دکتر دوستمحمدی در رابطه با راهکارهای زندگی شاد و سالم برای بچه‌ها گفتگویی داشتند؛ گفتگویی که حتما در آگاهی مسئولین و مربیان مرکز در مراقبت بیشتر از طراوت این گل‌های زندگی بسیار اثرگذار خواهد بود.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید