انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده . حامی
جستجو کردن

دفتر سمنان (سمنان)

حامی در سمنان فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ با تسهیلگری در بخش آموزش پناهندگان و مهاجرین افغان مقیم استان سمنان آغاز نمود. سوادآموزی برای کودکان و نوجوانان در سنین تحصیل، کودکان بازمانده از تحصیل و کلاس های سوادآموزی زنان از محوری ترین فعالیت های حامی سمنان در بخش آموزش می باشد. این فعالیت ها با همکاری صمیمانه نهادهای ذیربط نظیر آموزش و پرورش ، نهضت سوادآموزی و جمعیت هلال احمر استان به اجرا درآمده است و جامعه مخاطبین آن پناهندگان استان سمنان در سطح شهرستان ها، جامعه محلی و مهمانشهر پناهندگان سمنان می باشند.

مرکز خدمات جامع اجتماعی حامی در سمنان در سال ۱۳۹۴، با همکاری انجمن حامی با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران (UNHCR) و به منظور افزایش دسترسی پناهندگان به خدمات اجتماعی، تاسیس شد و از ابتدا تاکنون ارائه دهنده خدمات جامع اجتماعی، آموزشی، معیشتی، حقوقی، روان شناسی، مشاوره و مددکاری اجتماعی به پناهندگان و مهاجرین مقیم استان سمنان و ساکنین مهمانشهر این استان می باشد.

از جمله سایر فعالیت های انجمن حامی در سمنان می توان به همکاریهای اجتماعی با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی و استانداری استان سمنان اشاره نمود.

دفتر سمنان (سمنان)

سبد خرید