حمایت و کمک مالی

انجمن حمایت از زنان وکودکان پناهنده ( حامی ) با هدف حمایت از زنان و کودکان آسیب دیده در مناقشات مسلحانه و بحرانهای طبیعی از طریق ارائه برنامه های توانمند سازی و آموزشی در تلاش برای افزایش ظرفیت فردی و اجتماعی آنان گام برمی دارد .

در این مسیر کمک‌های مردمی وحمایت‌های مالی سازمان‌های داخلی وبین المللی – که بخشی از آن در قالب پروژه انجام می‌شود؛ می تواند زمینه افزایش امکان و توان این سازمان را برای کمک هر چه بیشتر به پناهندگان و به ویژه زنان و کودکان فراهم آورد .

حامی از علاقه مندان به این حوزه درخواست می نماید تا کمک های خود را از طریق شماره حساب ۰۱۰۶۶۳۲۶۲۸۰۰۰ بانک ملی شعبه امام خمینی به نام انجمن حمایت از زنان و کودکان پناهنده واریز نمایند و یا برای اطلاع بیشتر با آدرس ایمیل انجمن info.hamiorg@gmail.com  تماس حاصل کنند .

یک فکر در “حمایت و کمک مالی”

  1. سلام وخسته نباشید به شما دوستان گرامی
    مدت ۶ ماه است که بیمه اتباع افغانی بیماری خاص دیالیزی را قطع کرده اند که در این ایم مدت به علت نداشتن پول دیالیز ۴ نفر فوتی داشتیم .که این جای تاسف است که در جامه اسلامی جنین ا اتفاقی افتاده است.ما به هر اورگان دولتی مراجعه کرده ایم ولی جواب به ما نداده است . امید وارم شما به ما بیماری خاص اول ازخدا بعد از شما کمک می خوهیم
    با تشکر محمد شماره تماس ۰۹۳۹۴۰۴۶۴۹۸

    1. آقای محمد ؛ امیدواریم که تا کنون با وجود بیمه سلامت برای اتباع افغان این مشکل رفع شده باشد، در غیر اینصورت لطفا با انجمن تماس تلفنی بگیرید تا بررسی های لازم صورت گیرد.

      شماره تماس : ۸۸۹۱۲۷۸۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انجمن حامی